PULAWSCY.COM - Usługi parkieciarskie, remonty

Zakład remontowo stolarski

Renowacje mebli, przecierki

Działamy na terenie woj. świętokrzyskiego a w szczególności w Skarżysku, w Kielcach, w Końskich. Usługi wykonujemy również w Radomiu oraz w Warszawie.

Renowacja mebli, elementów dekoracyjnych czy okładzinowych (np. boazeria) wykonujemy często u Klienta. Mniejsze elementy jak: stoły, krzesła, oświetlenie, tapczany wykonujemy w swoim warsztacie korzystając z profesjonalnych narzędzi i wiedzy profesjonalistów.

  • Renowacja, przecierka krzeseł i stołu
  • Renowacja, przecierka krzeseł i stołu
  • Renowacja, przecierka krzeseł i stołu

Renowacja, przecierka krzeseł: krzesła na mocnym stelażu metalowym, proszkowane. Siedzisko i oparcie wykonane z sosny. Po oczyszczeniu, nałożyliśmy 2 warstwy farby brązowej i białej. Po wyschnięcniu wykonaliśmy przecierkę każdego elementu drewnianego.

Renowacja, przebudowa stołu:Zamiast 2óch stółów, powstał 1 stabilny i duży stół dla 8 osób. Użyliśmy gotowe 3 sosnowe deski o długości 1,8m (zakupione w markecie budowlanym), które nastepnie zotały pomalowane i przetarte w podobny sposób jak krzesła. Po wyschnięciu, deski zamontowaliśmy na 2 mocne stelaże. Pozostałość po blatach, deski o długości 80cm posłużyły nam jako podstawy do kinkietów, co jest widoczne na zdjęciach niżj. Nic się nie marnuje :)

  • Kinkiety oświetleniowe, budowa, stylizacja
  • Kinkiety oświetleniowe, budowa, stylizacja

Renowacja i stylizacja oświetlenia: Z pozostałych blatów po stołach, zrobiliśmy podstawę do kinkietu, oczywiście krótsza od blatu, 50 cm. Podstawę kinkietu wzbogaciliśmy listwą ozdobną (ćwierćwałek). Po rozmontowaniu starego żyrandola, pozostały ramiona, które wykorzystaliśmy w naszych kinkietach. Całość została odpowiednio pomalowana i wystylizowana. Wymienione zostały przewody elektryczne oraz oprawa żarówki. Na koniec dobraliśmy odpowiedni abażur. Jak wygląda? oceńcie sami.

PULAWSCY.COM Usługi parkieciarskie, kompleksowe wykończenia mieszkań i domów. © 2016 projekt i realizacja: Pulawscy.com